MÖBLER / Skåp & hyllor / Hurtsar 16338361

nr 1633 8361

Hurtsar

2 st, tidigt 1900-tal, mahogny, intarsia. Längd: 39 cm, djup: 78 cm, höjd: 76 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:47:05